PP_web2_berniem.jpg

IMG 2540Esiet sveicināti visi un visur!

 


Esmu ļoti priecīgs, ļoti.
Mans vārds ir Rotto, es esmu Rīgas Pašvaldības policijas palīgs un bērnu draugs. Ar bērniem un jauniešiem būt kopā man patīk vislabāk un ar jums es tiekos jau gandrīz gadu - kopā ar Rīgas Pašvaldības policijas darbiniekiem mācu drošības noteikumus, visdažādākos. Tas ir tik ļoti interesanti un varbūt tieši tādēļ man tas arī ļoti patīk! Ar bērniem tiekamies gan skolās, gan bērnudārzos, arī visdažādākajos pasākumos, uz kuriem mūs labprāt aicina skolotāji, direktori, pasākumu organizatori un arī paši bērni.
Šodien ir piepildījies viens mans sapnis – turpmāk varēšu ar jums sazināties arī mūsu Rīgas Pašvaldības policijas mājas lapas http://rpp.riga.lv sadaļā Bērniem un jauniešiem, un ceru, ka šeit tiekoties, jūs uzzināsies daudz jaunas, dzīvē noderīgas un drošas lietas.
Taču zinu, ka ir reizes, kad gribas ko uzjautāt vai noskaidrot brīdī, kad esi viens. Tagad varēsi man rakstīt arī e-vēstules un pastāstīt - kā Tev iet, kas Tevi satrauc, pajautāt man to, ko gribi uzzināt, un tad mēs - kopīgiem spēkiem, ar kopīgām domām paveiksim lielas lietas! Man droši vari rakstīt par visu, kas saistīts un saistās ar Tavu drošību un kārtību Tev apkārt. Es noteikti atbildēšu un palīdzēšu.
Nebaidies un raksti, jo mēs esam pazīstami Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

 

Ar sveicienu, Tavs uzticamais draugs Rotto.