image012.jpg

ziemassvetki

Lai Ziemassvētku laiku pavadītu patīkamās noskaņās un bez nepatīkamiem starpgadījumiem, pašvaldības policija atgādina -

Adventes vainagā vai eglītē iedegtās svecītes neatstājiet bez uzraudzības. Padomājiet par savu un apkārtējo cilvēku drošību un veselību!
Ja svētkos esat iecerējuši rīkot salūtu, izmantojiet

...

Sakarā ar to, ka Rīgas domes saistošo noteikumu normas, kas aizliedza trokšņot Rīgas administratīvajā teritorijā un par šīm traucējošām darbībām paredzēja atbildību, Satversmes tiesa šī gada 12.decembrī atzinusi par neatbilstošām Latvijas Republikas Satversmes 105.pantam, šo noteikumu attiecīgie punkti

...

11.decembrī, Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas sēdē deputāti atbalstīja goda zīmes „Gada policists” piešķiršanu 2014.gadā izvirzītajam pretendentam Rīgas pašvaldības policijas inspektoram Aleksandram Vaļevko.
Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas

...

Uz vairākām Rīgas ūdenstilpēm pagājušās nedēļas nogalē bija izveidojusies noturīga ledus kārta, tādēļ pašvaldība šajās vietās atcēla aizliegumu iedzīvotājiem atrasties uz ledus. Attiecīgs pilsētas izpilddirektora rīkojums izdots, lai zemledus makšķernieki netraucēti varētu baudīt ziemas priekus. Lēmuma

...

Pazeminoties gaisa temperatūrai, Rīgas ūdenstilpnes pakāpeniski sāk aizsalt, tādēļ no trešdienas, 3. decembra, noteiks paaugstinātas bīstamības periods uz pilsētas administratīvajā teritorijā publiskās vietās esošo ūdenstilpņu ledus. Šajā laikā iedzīvotājiem atrasties uz ledus ir aizliegts.

...

Gadu mijai tuvojoties, Rīgas pašvaldības policija iecerējusi pārmaiņas Jaunajam gadam – kopējā sabiedriskās kārtības uzraudzīšanā teritoriālo pārvalžu robežās iekļaut arī pašvaldības policijai deleģēto Ceļu satiksmes noteikumu pantu kontroli.

No 2015.gada 1.janvāra darbu Rīgas pašvaldības policijas

...

Patrulējot pilsētā, jo īpaši nakts laikā, policijas darbinieku uzmanību nereti piesaista  aizdomīgas personas un neikdienišķas situācijas. Arī šonakt, patrulējot Ķengaraga teritorijā, pašvaldības policisti sastapās ar personām, kuras rosījās tumsas aizsegā. 
Pie viena vīrieša, kuru policijas patruļa

...

24.novembrī pirms pulksten 7.00 no rīta policija saņēma izsaukumu uz Gaigalas ielu, kur veikala telpās, izsitot logu, bija iekļuvusi persona.
Apvienotā policijas ekipāža - pašvaldības policijas darbinieks un Valsts policijas darbinieks, apsekojot veikala telpas,  aizturēja vīrieti, kurš no

...