image026.jpg

Lai veicinātu Rīgas pašvaldības policijas pieejamību pilsētas iedzīvotājiem un viesiem un mudinātu sabiedrību aktīvai sadarbībai ar tiesībsargājošām institūcijām, ar  Rīgas sabiedriskās kārtības uzturēšanas fonda atbalstu tapusi Rīgas pašvaldības policijas mobilā lietotne.
Tā izveidota, lai uzlabotu komunikāciju iedzīvotāju un Rīgas pašvaldības policijas starpā, lai mudinātu iedzīvotājus būt atbildīgiem par apkārt notiekošo un ar viedtālruņa palīdzību ērtākā veidā par novērotajām nekārtībām paziņotu policijai.
Ar lietotnes palīdzību tās lietotājiem būs iespējas ne tikai vienkārši un operatīvi sazvanīt Rīgas pašvaldības policiju vai citus glābšanas dienestus, bet arī nosūtīt foto vai video ar fiksēto pārkāpumu tā norises brīdī un informēt par to policiju.
Rīgas pašvaldības policija cer, ka ar šīs mobilās lietotnes palīdzību sabiedrība aktīvāk sadarbosies ar likumsargiem un iesaistīsies likumpārkāpumu novēršanā, sniedzot noderīgu informāciju.

Lietotne ir brīvi pieejama un bez maksas lejupielādējama viedtālruņos -
Apple ierīcēm: https://itunes.apple.com/lv/app/pasvaldibas-policija/id951221151?mt=8&;ign-mpt=uo%3D4
Android ierīcēm: https://play.google.com/store/apps/details?id=rate.lv.pasvaldibaspolicija 

Rīgas pašvaldības policijas mobilās aplikācijas lietotājus lūdzam novērtēt tās darbību, atsauksmes un ieteikumus mobilās aplikācijas ērtākai lietošanai sūtot uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.