image013.jpg

Šonakt Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Sarkandaugavā, kur jau trešo dienu kaimiņi trokšņojot.

Ierodoties notikuma vietā, pie kāpņu telpas ieejas pamanīti seši jaunieši. Ar jauniešiem uzsākta saruna, kuras laikā radās aizdomas, ka divas nepilngadīgās meitenes ir alkohola reibumā.

Tikmēr pie policistiem pieskrēja izsaucējs, kurš jauniešus sāka lamāt un paskaidroja, ka jau trešo dienu jaunieši trokšņo un kaut ko lauž.

Pārbaudot personu datus, noskaidrots, ka trīs puiši ir pilngadīgi, savukārt trīs meitenes ir nepilngadīgas. Divas no viņām nav sasniegušas 16 gadu vecumu, lai atrastos bez vecāku vai viņu aizstājēju klātbūtnes sabiedriskā vietā, turklāt manāmā reibumā.

Abas meitenes aizturētas un nogādātas dežūrdaļā, kur veiktas alkohola koncentrācijas pārbaudes izelpās. Vienai nepilngadīgajai izelpā konstatēts 1,52 promiļu reibums, savukārt otrai konstatēts 2,61 promiles reibums.

Sastādīti divi administratīvā pārkāpuma protokoli par atrašanos alkohola reibumā un divi administratīvā pārkāpuma protokoli par atrašanos sabiedriskā vietā bez vecāku vai viņu aizstājēju klātbūtnes. Meitenes pēc lietvedības nodrošināšanas nogādātas dzīvesvietās, nodotas vecākiem.