image010.jpg

28. marta rītā Rīgas pašvaldības policisti saņēma informāciju par kādu sievieti, kura, iespējams, mēģina veikt zādzību vienā no Sarkandaugavas pārtikas veikaliem. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.

Likumsargi, ierodoties norādītajā veikalā, sastapa vairākus notikušā aculieciniekus, kā arī aizdomās turamo ar vairākiem šampūniem.

Veikala darbinieki pastāstīja, ka sieviete viņiem ir labi zināma, jo kādu laiku atpakaļ viņa jau viesojusies veikalā un mēģinājusi no tā iznest vairākas šokolādes. Toreiz par veikto zādzību tika uzrakstīts iesniegums, lai personu sauktu pie likumā paredzētās atbildības. Tomēr sieviete nolēmusi tirdzniecības vietā atgriezties un savas darbības turpināt.

Notikuma dienā sieviete bija noskatījusi vairākas preces. Dažas no tām viņa, redzot darbinieku pastiprināti pievērsto uzmanību, nolikusi atpakaļ vietā, taču no sešiem šampūniem nav vēlējusies šķirties. Sieviete ar tiem mēģinājusi pamest tirdzniecības vietu. Pēc darbinieku aizrādījumiem garnadze sākusi bēgt.

Veikala darbinieki saviem spēkiem viņu noķēruši un izsaukuši policiju. Aizturēšanas laikā sieviete iekoda vienai no veikala darbiniecēm rokā un tajā brīdī no zagles somas izkrita seši šampūni. Mantas saliktas iepirkuma grozā līdz policistu ierašanās brīdim.

Policisti piedāvāja izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, taču cietusī skaidroja, ka gūtais ievainojums nav bīstams un medicīniskā palīdzība šajā gadījumā viņai nebūs nepieciešama.

Veikta personas datu pārbaude, kuras laikā konstatēts, ka aizturētā nu jau vairākus gadus visai regulāri nonāk policijas redzeslokā saistībā ar narkotisko vielu lietošanu.

Notikuma vietā sagaidīti Valsts policijas darbinieki turpmāko procesuālo darbību veikšanai.