Āgenskalnā zādzības laikā sadur apsargu

Āgenskalnā zādzības laikā sadur apsargu

Piektdien, 19. februārī, pulksten 13.30 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz kādu pārtikas veikalu Āgenskalnā, kur divu alus pudeļu zādzības laikā tika sadurts veikala apsargs.

Ierodoties veikalā, policijas darbiniekus sagaidīja cietušā apsarga kolēģis. Viņš skaidroja, ka veikalā esot ienākuši divi vīrieši, paņēmuši divas alus pudeles un gājuši prom par tām nesamaksājot. Apsargs abus garnadžus centās aizturēt, taču viens no vīriešiem viņam ar nazi iedūra plaukstā.

Noskaidrojot abu vīriešu aprakstus, policijas darbinieki devās apsekot apkārtni. Kāds notikušā aculiecinieks policistiem norādīja virzienus, kuros vīrieši esot aizskrējuši.

Neilgi pēc tam likumsargi aizturēja pirmo aizdomās turamo. Aizturētais apgalvoja, ka neko pretlikumīgu neesot izdarījis. Jāatzīmē, ka vīrieša somā tika atrasts nazis, kā arī uz aizturētā rokām bija asinis.

Pateicoties iepriekš minētajam aculieciniekam, pēc pāris minūtēm tika aizturēts arī otrs vīrietis. Viņš no policistiem bija paslēpies aiz kāda pagalma vārtiem. Otrs aizturētais uzreiz atzinās, ka  iedūris apsargam, tomēr tas it kā darīts pašaizsardzības nolūkā.

Uz notikuma vietu tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kas cietušo nogādāja slimnīcā. Savukārt abi aizturētie nogādāti tuvākajā Valsts policijas iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.