Aicinām jauniešus Ēnu dienā iepazīt Rīgas pašvaldības policijas darbu

Aicinām jauniešus Ēnu dienā iepazīt Rīgas pašvaldības policijas darbu

Rīgas pašvaldības policija aicina jauniešus Ēnu dienā – 2024. gada 4. aprīlī iepazīt pašvaldības policijas darbu un uzzināt, kā praktiski mūsu galvaspilsētā tiek nodrošināta sabiedriskā kārtība un drošība. 

Šogad jauniešiem būs iespēja ēnot Rīgas pašvaldības policijas dažādu struktūrvienību priekšniekus, vietniekus un galvenos speciālistus.

Lai pieteiktos ēnot kādu no mūsu darbiniekiem, jaunietim jābūt vismaz 14 gadus vecam. Piesakoties kādai no vakancēm, nepieciešams sagatavot arī motivētu pieteikumu. To aicinām iesniegt https://enudiena.lv/vakances .

Rīgas pašvaldības policija dibināta 1990. gada 26. septembrī. Tā ir Rīgas domes izveidota iestāde sabiedriskās kārtības nodrošināšanai un citu tiesību aizsardzības uzdevumu izpildei Rīgas teritorijā diennakts režīmā.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.