Aizdomās par narkotiku lietošanu likumsargi aiztur četras personas
Attēls no notikuma vietas

Aizdomās par narkotiku lietošanu likumsargi aiztur četras personas

28.aprīlī pulksten 2.29 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki, apsekojot Zemitāna tilta apkārtni, pamanīja četras aizdomīgas personas. Visas bija notupušās zem tilta balstiem, bet viena no kompānijā esošajām personām ar lukturīti spīdināja uz zemes. Likumsargi nolēma pārbaudīt personu aizdomīgās uzvedības iemeslus.

Tuvojoties kompānijai, visas tajā esošās personas sāka skriet prom. Savukārt, apskatot vietu, kur kompānija bija pietupusies, atrastas divas ar caurspīdīgu šķidrumu piepildītas šļirces.

Mirkli vēlāk apturēti divi 36 un 46 gadus veci vīrieši, kā arī 28 un 37 gadus vecas sievietes. Visas personas atvestas atpakaļ uz notikuma vietu, kur viņi apgalvoja, ka likumsargu atrastās šļirces redzot pirmo reizi.

Datu pārbaudes laikā atklājās, ka 46 gadus vecais vīrietis ir arī izsludināts meklēšanā vienlaikus vairākos Valsts policijas iecirkņos. Par personas atrašanu informēti meklēšanas iniciatori.

Tāpat par notikušo informēts attiecīgais teritoriālais Valsts policijas iecirknis. Visas personas nodotas Valsts policijai turpmāko procesuālo darbību veikšanai.