Andrejostā policisti ar kluba darbiniekiem no ūdens izvelk Daugavā iekritušu vīrieti

Andrejostā policisti ar kluba darbiniekiem no ūdens izvelk Daugavā iekritušu vīrieti

Sestdien, 15. oktobrī, neilgi pirms 2.30 naktī, patrulējot Andrejostas apkārtnē, pie Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbiniekiem vērsās garāmgājēji, kuri skaidroja, ka pie “First MIR” kluba Daugavā iekritis vīrietis. Policisti steidzīgi devās uz norādīto Daugavas krastu.

Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi ūdenī pamanīja personu, kura bija pie samaņas. Reaģējot uz situāciju, likumsargi kopīgi ar kluba “First MIR” darbiniekiem, izmantojot glābšanas riņķi un striķi, izvilka no ūdens slīkstošo personu.

Noskaidrojās, ka uz notikuma vietu izsaukti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, tāpat likumsargi izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādi, lai pārliecinātos par jaunā vīrieša veselības stāvokli.

Slīkstošais vīrietis atradās šoka stāvoklī un skaidroja, ka esot smēķējis pie krasta un pēkšņi nejauši iekritis Daugavā, taču par laimi viņu  esot sadzirdējuši netālu esošie atpūtnieki.

Pēc  jaunā vīrieša apskates, ārsti paziņoja, ka hospitalizācija nav nepieciešama. Tādēļ, ņemot vērā jaunkunga mitro apģērbu un šoka stāvokli, policisti nolēma viņu nogādāt dzīvesvietā.

RPP atgādina, ka atrašanās pie ūdenstilpēm alkohola reibumā tumšajā diennakts laikā būtiski palielina noslīkšanas un traumu gūšanas riskus, jo tajā brīdī cilvēkam ir traucēta apziņa un orientēšanās spējas, kā arī viņš var nebūt redzams apkārtējiem cilvēkiem.

*Ilustratīvs attēls no pexels.com