Ar dažu nedēļu starplaiku policijas redzeslokā atkārtoti nonāk 17 gadus vecs līmes ostītājs
Attēls no notikuma vietas

Ar dažu nedēļu starplaiku policijas redzeslokā atkārtoti nonāk 17 gadus vecs līmes ostītājs

9.martā pulksten 18.11 Rīgas pašvaldības policisti, patrulējot Vecmīlgrāvī, pamanīja kādu jaunieti, kurš pie sejas bija pielicis maisiņu ar dzeltenas krāsas vielu. Puisis, ieraugot policijas operatīvo transportlīdzekli, metās bēgt.

Pēc neilga laika jaunietis tika apturēts. Lūdzot uzrādīt kabatu saturu, puisis izvilka vairākus maisiņus. Vienā no tiem bija nesen ielieta līme. Izjautājot jaunieti par kaitīgo ieradumu, atklājās, ka viņš jau no 12 gadu vecuma ostot līmi, kā arī savā neilgajā mūžā jau pamēģinājis dažādas narkotiskās vielas.

Veicot personas datu pārbaudi noskaidrots, ka pirms pāris nedēļām puisis jau bija nonācis Rīgas pašvaldības policijas redzeslokā saistībā ar līmes ostīšanu.

Uz notikuma vietu izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Mediķi konstatēja, ka puisim hospitalizācija nav nepieciešama.

17 gadus vecais pārkāpējs nogādāts Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā analīžu nodošanai, pēc kā uzsākta administratīvā lietvedība par apreibinošo vielu lietošanu.

Par notikušo informēta arī jaunieša māte, kura bija izbraukusi ārpus Rīgas un dēlam ierasties pakaļ nevarēja. Līdz ar to jaunietis nogādāts Valsts policijas Nepilngadīgo prevencijas nodaļā.