Centrā agresīvs vīrietis ierodas savas dzīvesbiedres darbavietā un iesit viņai pa seju pļauku

Centrā agresīvs vīrietis ierodas savas dzīvesbiedres darbavietā un iesit viņai pa seju pļauku

Ceturtdien, 18. augustā, neilgi pēc pulksten 18.00 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kādas sievietes, kura skaidroja, ka viņai ar bijušo dzīvesbiedru izcēlies konflikts. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Centra pārvaldes ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki pamanīja divas personas – vīrieti un sievieti. Cietusī sieviete skaidroja, ka viņas bijušais dzīvesbiedrs ieradies viņas darbavietā un visu kolēģu klātbūtnē iesitis pa seju pļauku. Tāpat sieviete atzina, ka jau esot rakstījusi iesniegumu policijā, un vīrietim jau iepriekš piemērots aizliegumus viņai tuvoties.

Savukārt 29 gadus vecais vīrietis apgalvoja, ka starp viņiem neesot bijis konflikts, un atnācis pie savas dzīvesbiedres uz darbavietu ar puķēm, lai salīgtu mieru.

Pēc neilga brīža vīrietis kļuva agresīvs arī policistu klātbūtnē – bļāva uz sievieti, lamājās cieņu aizskarošiem vārdiem un mēģināja viņai uzbrukt. Pārkāpējs nereaģēja uz policistu aizrādījumiem pārtraukt agresīvo uzvedību, tādēļ kārtības sargi pielietoja fizisku spēku un speclīdzekļus, proti, asaru gāzi un roku dzelžus.

Policijas darbinieki cietušai sievietei piedāvāja izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādi, tomēr sieviete atteicās. Savukārt agresors tika nogādāts Valsts policijas iecirknī.

Par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu tika uzsākts administratīvā pārkāpuma process, kas paredz naudas sodu fiziskai personai līdz 700 eiro.

*Ilustratīvs attēls no pexels.com