Dārzciemā agresīvs vīrietis mēģina uzbrukt taksistam, pēcāk provocē policistus

Dārzciemā agresīvs vīrietis mēģina uzbrukt taksistam, pēcāk provocē policistus

17.novembra vakarpusē Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Dārzciemā, Piedrujas ielā, vīrietis alkohola reibumā uzvedas agresīvi. Uz notikuma vietu nekavējoties tika norīkota tuvākā Latgales pārvaldes ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi sastapa taksometra vadītāju (izsaucēju), kurš norādīja uz zemē guļošu vīrieti. Izsaucējs paskaidroja, ka vīrietis esot bijis viņa pasažieris, taču braukšanas laikā kļuvis agresīvs – vicinājies ar rokām un gribējis izrēķināties, pēc kā vadītājs nolēmis apturēt taksometru. Agresors izkāpis no automašīnas un devies pie vadītāja, līdz taksists pašaizsardzības nolūkos esot viņam iepūtis sejā asaru gāzi.

Uzrunājot agresoru, bija redzams, ka viņam asaro acis un viņš nav spējīgs sakarīgi atbildēt uz jautājumiem. Policisti notikuma vietā sastapa vēl divas personas, kuras paskaidroja, ka redzējušas notikušo un apstiprināja izsaucēja teikto. Tā kā pārrunu laikā taksometra vadītājs atzina, ka viņam neesot materiālu pretenziju pret agresīvo vīrieti, viņš devās projām.

Lai pārliecinātos par vīrieša veselību, uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde. Kad ārsti bija ieradušies, agresors atteicās no apskates. Likumsargiem radās aizdomas, ka vīrietis pats saviem spēkiem nespēs tikt mājās, līdz ar to tika sazvanīta viņa sieva, kura solīja ierasties. Kungs turpināja provocēt policistus un lamāties ar cieņu aizskarošiem vārdiem, tādēļ tika aizturēts, nesagaidot sievu.

Pārbaudot kabatas, likumsargi pie personas atrada mazu polietilēna maisiņu ar, iespējams, marihuānu.

Ņemot vērā situāciju, uz notikuma vietu tika izsaukti Valsts policijas darbinieki. Pēcāk vīrietis tika nogādāts policijas iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot personu mieru, iestādes, komersanta vai citas institūcijas darbu vai apdraudot savu un citu personu drošību, piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskai personai līdz 500 eiro. Savukārt atbildību par iespējamu narkotisko vielu glabāšanu Valsts policija vērtēs atsevišķi.

*Ilustratīvs attēls