Dzērājšoferis Mežciemā ar 4,2 promiļu spirta mākoni ietriecas citā automašīnā

Dzērājšoferis Mežciemā ar 4,2 promiļu spirta mākoni ietriecas citā automašīnā

Ceturtdien, 24. augustā, neilgi pēc pulksten 20.00 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Mežciema apkārtnē, pamanīja ceļu satiksmes negadījumu, kura bija iesaistīti divi transportlīdzekļi – “BMW” un “Volkswagen Golf”. Likumsargi apturēja operatīvo transportlīdzekli un devās uzrunāt sadursmē iesaistītos vadītājus.

“BMW” transportlīdzekļa vadītājs paskaidroja, ka “Volkswagen Golf” vadītājs, neievērojot pietiekamu distanci, ietriecās viņa transportlīdzeklī un izraidīja sadursmi, kurā par laimi neviens necieta. Taču “BMW” vadītājs piebilda, ka brīdī, kad devās pārrunāt notikušo, “Golf” vadītājs esot pārsēdies blakussēdētāja krēslā.

Uzrunājot “Golf” vadītāju, policijas darbiniekiem uzreiz radās pamatotas aizdomas, ka viņš ir krietnā kunga dūšā, līdz ar to tika aizturēts. Sākumā reibumā esošais vadītājs apgalvoja, ka sadursmes brīdī pie stūres esot sēdējis viņa draugs, kurš devies projām, taču vēlāk vīrietis atzina, ka viņš esot bijis pie stūres, kad tika izraisīta sadursme.

Vienlaikus, pārbaudot datus, noskaidrojās, ka “Golf” vadītājam jau iepriekš esot atņemtas tiesības, līdz ar to automašīnu viņš vadījis ne tikai reibumā, bet arī bez tiesībām.

Vēlāk notikuma vietā ieradās Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu adresē un reibumā esošajam vadītājam veica alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā, kas uzrādīja 4,2 promiļu spirta mākoni.

Ņemot vērā situāciju, vīrietis tika nogādāts Valsts policijas iecirknī tālāko procesuālo darbību veikšanai.

Par notikušo Valsts policijā uzsākti divi kriminālprocesi.

*Attēls no notikuma vietas