Iļģuciemā notver divus agresīvus no mājas pagalma izbēgušus suņus

Iļģuciemā notver divus agresīvus no mājas pagalma izbēgušus suņus

Pirmdien, 24. oktobrī, pulksten 15.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes dežūrdaļa saņēma zvanu no dzīvnieku patversmes “Ulubele” pārstāves, kura skaidroja, ka Iļģuciema apkaimē klīstot divi agresīvi suņi, kuri esot saplosījuši vairākus kaķus, tādēļ nepieciešama policijas palīdzība, lai apsekotu suņu īpašnieka dzīvesvietu un skaidrotu apstākļus.

Ierodoties īpašnieka dzīvesvietā, policisti sastapa izbēgušo suņu saimnieku, kurš uzrādīja abu suņu pases un skaidroja, ka esot atbildīgs par abiem dzīvniekiem. Ņemot vērā situāciju, likumsargi vīrietim paskaidroja pārkāpuma būtību un informēja, ka tiks uzsākts administratīvā pārkāpuma process, pēc kā vīrietis devās meklēt klaiņojošos suņus dzīvesvietas apkārtnē.

Pēc pāris stundām “Ulubele” darbiniekiem ar iedzīvotāju palīdzību izdevās noķert izbēgušos suņus. Abi suņi tika nodoti likumīgajam saimniekam, kurš apņēmās turpmāk sadarboties ar “Ulubele” un nevalstiskās organizācijas “Dzīvnieku Policija” pārstāvjiem, lai uzlabotu drošu suņu uzturēšanos privātmājas pagalmā.

Uzsākot administratīvā pārkāpuma procesu, pašvaldības policija vērtēs suņu īpašnieka atbildību, situācijas apstākļus un iesniegumus par suņu nodarījumiem citiem dzīvniekiem.

*Attēls no “Dzīvnieku policija”