Juglā divi jaunieši, filmējot izjokošanas video, tiek pie administratīvā pārkāpuma procesa

Juglā divi jaunieši, filmējot izjokošanas video, tiek pie administratīvā pārkāpuma procesa

Ceturtdien, 12. janvārī, neilgi pirms pulksten 19.30 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu, ka Juglā pie kāda skaistumkopšanas kabineta durvīm dauzās personas. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Vidzemes pārvaldes patruļa.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi uz ielas ievēroja divus nepilngadīgus jauniešus, kuri, pamanot policijas ekipāžu, mēģināja bēgt, taču ātri vien tika apturēti. Sākotnēji jaunieši apgalvoja, ka neko neesot darījuši, taču pārrunu laikā atzina, ka gribējuši pakaitināt skaistumkopšanas kabinetā esošās personas, lai nofilmētu izjokošanas video un ievietotu to sociālo mediju platformās.

Pēc sarunas ar jauniešiem policijas darbinieki devās uz nama koplietošanas gaiteni, kur sastapa izsaucēju, kura stāstīja, ka procedūras laikā sākotnēji sadzirdējusi vīriešu balsis un spēcīgu dauzīšanos pie kabineta durvīm, pēc kā izgājusi no telpas un pamanījusi, ka uz zemes pie durvīm mētājās divi krēsli, taču nevienu personu nesastapa. Pēc neilga mirkļa personas atgriezās gaitenī un turpināja dauzīties pie durvīm, kā arī atslēdza elektrības padevi, kas lika satraukties un ierobežoja kvalitatīvu pakalpojuma sniegšanu.

Ņemot vērā situāciju, policija par notikušo uzsāka divus administratīvā pārkāpuma procesus par sīko huligānismu. Tāpat pa notikušo informēti jauniešu vecāki, kuri ieradās adresē.

*Ilustratīvs attēls no pexels.com