Ķengaragā operatīvie dienesti izglābj pensionāri, kura nespēj patstāvīgi piecelties

Ķengaragā operatīvie dienesti izglābj pensionāri, kura nespēj patstāvīgi piecelties

Ceturtdien, 1. decembrī, pulksten 23.30 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kādas Ķengaraga daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājas, kura skaidroja, ka blakus dzīvoklī kaimiņiene sauc pēc palīdzības. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Latgales pārvaldes ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi sastapa izsaucēju, kura norādīja uz dzīvokli, no kura dzirdami saucieni pēc palīdzības. Pienākot pie durvīm, pieklauvējot pie tām, durvis neviens neatvēra, taču aiz durvīm bija dzirdama sievietes balss.

Uz notikuma vietu tika izsaukts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests un Valsts policija. Noskaidrojās, ka sieviete dzīvojot viena un viņai neesot radinieku.

Ņemot vērā situāciju, ugunsdzēsēji uzlauza dzīvokļa durvis, kur istabā uz grīdas gulēja 86 gadus veca sieviete, kura bija manāmi satraukta. Sarunas laikā noskaidrojās, ka viņa esot nokritusi un nespējot pati piecelties, tādēļ saukusi pēc palīdzības, lai piesaistītu kaimiņu uzmanību.

Apskatot sievietes veselības stāvokli, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ārsti nolēma viņu hospitalizēt, savukārt Valsts policija pārņēma darbu, lai noslēgtu dzīvokļa durvis.

Rīgas pašvaldības policija izsaka pateicību iedzīvotājai, kura nepalika vienaldzīga un ziņoja par notikušo!

*Ilustratīvs attēls