Par atpūtnieces izsekošanu pie Linezera policija aiztur kailu vīrieti

Par atpūtnieces izsekošanu pie Linezera policija aiztur kailu vīrieti

Sestdien, 10. jūnijā, neilgi pēc pulksten 17.30 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju no kādas sievietes, kura paskaidroja, ka pie Linezera krūmos sēžot kails vīrietis un lietojot alkoholu. Uz notikuma vietu nekavējoties tika norīkota tuvākā Vidzemes pārvaldes ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki devās ezera virzienā līdz satika izsaucēju. Iztaujājot sievieti, viņa paskaidroja, ka sākotnēji esot sauļojusies nomaļākā vietā, pēc kā pēkšņi pamanījusi pilnīgi kailu vīrieti, kurš viņu esot vērojis no krūmiem un lietojis alkoholu. Pamanot svešinieku, sieviete uzreiz nolēmusi doties projām, taču kailais vīrietis esot turpinājis viņai sekot līdz brīdim, kad redzeslokā parādījušies citi atpūtnieki. To, ka vīrietis bija atkailinājies, redzēja arī pārējie ezera apmeklētāji.

Nokļūstot ar izsaucēju pie ezera, sieviete norādīja uz konkrēto vīrieti, kurš arī policijas darbinieku ierašanās brīdī sēdēja ar atkailinātu dzimumorgānu un bija tērpies vien kreklā. Sarunas laikā policijas darbiniekiem neizdevās noskaidrot vīrieša nodomus, taču izdevās viņu identificēt.

Ņemot vērā notikuma apstākļus, tika pieņemts lēmums vīrieti aizturēt un nogādāt Valsts policijā tālāko procesuālo darbību veikšanai.

*Ilustratīvs attēls