Lucavsalas peldvietā nūdistam izrakstīts protokols par sīko huligānismu
Ilustratīvs attēls

Lucavsalas peldvietā nūdistam izrakstīts protokols par sīko huligānismu

Vakar, 21.maijā, pulksten 12.59 pie Rīgas pašvaldības policijas glābējiem Lucavsalā vērsās vairāki iedzīvotāji, kuri ziņoja par kādu nepiedienīgu atpūtnieku. Vīrietis pārējo peldvietas apmeklētāju priekšā izģērbies kails un devies pastaigā.

Glābēji ar operatīvo kvadriciklu devās apsekot peldvietas apkārtni un atrada aprakstam atbilstošu vīrieti. Kungs jau bija apģērbies un ātrā solī devās prom. Glābēji sazinājās ar teritoriālās pārvaldes likumsargiem, kuriem nūdists nodots.

RPP Zemgales pārvaldes darbinieki izvaicāja vīrieti, kāpēc publiskā vietā pilnībā atkailinājies. Vīrietis smīkņājot, noliedza, ka aculiecinieku teikto. Tikmēr glābēji atgriezās peldvietā, kur no vienas no ziņotājām pieņemta liecība.

Pārkāpējam izrakstīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu.

Jāpiebilst, ka sākoties peldsezonai, pie Rīgas pašvaldības policijas vērsušies vairāki iedzīvotāji ar jautājumiem, vai drīkst sauļoties parkā un cik daudz drīkst atkailināties. Neatkarīgi no sezonas jebkurā publiskā vietā kailam atrasties ir aizliegts. Tomēr peldkostīmā vai peldbiksēs parkos sauļoties neviens nevar aizliegt. Vienlaikus sauļoties gribētājiem būtu rūpīgi jāizvērtē, kurā parka daļā un kādā veidā sauļošanās neaizvainotu citus parka apmeklētājus. Tāpat likumsargi norāda, ka atkailināšanās bērnu klātbūtnē var novest arī pie kriminālatbildības.