Naktī likumsargi pieķer kādu rosīgu garnadžu pāri

Naktī likumsargi pieķer kādu rosīgu garnadžu pāri

21.augusta naktī Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Dzirnavu ielas apkārtnē, pamanīja kādu aizdomīgu pāri. Personas, pamanot policijas darbinieku tuvošanos, ātri uzkāpa uz līdzi paņemtajiem velosipēdiem un sāka mīties prom. Lai pārbaudītu aizdomīgās uzvedības iemeslus, pāris apturēts.

Dokumentu pārbaudes laikā atklājās, ka vīrietim ir noteikta probācijas uzraudzība. Tā liedza viņam nakts laikā atrasties ārpus mājām. Tāpat vīrietis nav noteiktajā laikā atzīmējies. Jautājot, kāpēc pārkāpis probācijas uzraudzības noteikumus, viņš pārliecinoši stāstīja, ka tā viņam esot beigusies.

Notikuma vietā gan vīrietim, gan sievietei lūgts izskaidrot abu velosipēdu izcelsmi. Pārrunu laikā vīrietis nespēja izskaidrot, kur ņēmis savu braucamrīku. Līdz ar to viņš tika aizturēts un ar velosipēdu nogādāts tuvākajā Valsts policijas iecirknī, kur veikta tā reģistrācijas numura pārbaude.

Pārbaudes laikā apstiprinājās policistu aizdomas, velosipēds bija izsludināts meklēšanā kā zagts.

Jāpiebilst, ka veikta arī notikuma vietas apskate. Tās laikā policisti atklāja, ka personas acīmredzami bija rosījušās blakus esošajā būvlaukumā. Viens no žoga posmiem bija atbīdīts un pie tā, kur iepriekš atradās personas, bija vienuviet salikti dažādi instrumenti un kabeļi. Savukārt, apsekojot būvlaukumu, pamanīts, ka celtniecības konteineris ir uzlauzts.

Darbu ar abām personām turpinās Valsts policija.