Par narkotisko vielu lietošanu policija Mežciemā aiztur trīs personas

Par narkotisko vielu lietošanu policija Mežciemā aiztur trīs personas

Trešdien, 7. decembrī, pulksten 23.50, patrulējot Mežciema apkaimē, Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki, iebraucot kādā stāvlaukumā, sajuta spēcīgu marihuānai raksturīgu smaku. Apskatot laukumu, likumsargi pamanīja divus stāvošus transportlīdzekļus, kurus nolēma apsekot.

Vienam no transportlīdzekļiem bija atvēri logi, un policijas darbinieki automašīnas salonā pamanīja trīs personas, kuras tika uzrunātas. Noskaidrojās, ka spēcīgā marihuānai raksturīgā smaka nāca no jauno vīriešu automašīnas salona. Arī pašas personas atzina, ka pirms neilga laika smēķējušas “zālīti”.

Pārbaudes laikā likumsargi pie viena no vīriešiem atrada narkotisko folija vīstoklī ietītu augu izcelsmes vielu, kas tika ievietota speciālā iepakojumā turpmākās ekspertīzes veikšanai.

Ņemot vērā situāciju, visas trīs personas tika nogādātas Valsts policijas iecirknī, kur policija uzsāka trīs administratīvā pārkāpuma procesus par neatļautu narkotisko vielu lietošanu.

Savukārt pret vīrieti, pie kura tika atrastas narkotiskās vielas, Valsts policijā uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu glabāšanu bez nolūka tās realizēt, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

*Attēls no notikuma vietas