Par šampanieša pudeles zādzību Juglā aizturēts vīrietis

Par šampanieša pudeles zādzību Juglā aizturēts vīrietis

Trešdien, 12. oktobrī, pulksten 19.00, patrulējot Juglas apkaimē, Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki sabiedriskā transporta pieturā pamanīja vīrieti, kurš grīļojās. Apturot operatīvo transportlīdzekli, vīrietis palika automašīnas aizmugurē, pēc kā likumsargi sadzirdēja skaļu sitienu pa transportlīdzekļa virsbūvi.

Izkāpjot no darba automašīnas, policisti konstatēja, ka vīrietis atrodas uz zemes aiz operatīvā transportlīdzekļa. 32 gadus vecajam vīrietim bija nobrāzta piere un rokās šampanieša pudele. Pārrunu laikā radās aizdomas, ka persona ir narkotisko vielu ietekmē. Tāpat, pārmeklējot vīrieša mantas, pie viņa tika atrasta viena izlietota šļirce un vairākas šļirces iepakojumos, liela konfekšu kaste, olīveļļas pudele un trīs iepakojumi ar kokosriekstu eļļu.

Pēc mirkļa noskaidrojās, ka vīrietis iepriekš esot bijis blakus esošajā alkohola veikalā un no veikala nozadzis šampanieša pudeli.

Ņemot vērā to, ka operatīvajam transportlīdzeklim no sitiena konstatēti bojājumi, kā arī apturētā persona krišanas laikā sasita galvu, notikuma vietā ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde un Valsts policijas ekipāža, kura pārņēma darbu notikuma vietā.

Apskatot vīrieti, ārsti pieņēma lēmumu, ka personu nepieciešams hospitalizēt uz medicīnas iestādi, pēc kā persona pašvaldības policijas pavadībā tika nogādāta slimnīcā.

Savukārt veikala pārstāvei ieteikts vērsties Valsts policijā ar iesniegumu par šampanieša pudeles zādzību. Tāpat Valsts policija vērtēs vīrieša atbildību, kā arī skaidros, vai pārējās pie vīrieša atrastās preces nav zagtas.

*Ilustratīvs attēls