Par transportlīdzekļa zādzības mēģinājumu Andrejostā aiztur vīrieti

Par transportlīdzekļa zādzības mēģinājumu Andrejostā aiztur vīrieti

Svētdien, 30. oktobrī, neilgi pēc 3.00 naktī Andrejostas apkārtnē pie Rīgas pašvaldības policijas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbiniekiem vērsās divas personas, kuras norādīja uz garāmejošu vīrieti, kurš iepriekš pamanīts sēžam svešā transportlīdzeklī un, iespējams, veicis zādzību. Policisti ar iespējamo pārkāpēju un aculieciniekiem nekavējoties devās uz notikuma vietu.

Ierodoties notikuma vietā, aculiecinieki norādīja uz transportlīdzekli, kurš esot uzlauzts. Pārrunu laikā ar iespējamo pārkāpēju, viņš atzina, ka esot sēdējis sev nepiederošā automašīnā, kuru gribējis nozagt, taču nav izdevies.

Pēc pārrunām vīrietis kļuva agresīvs un mēģināja aizbēgt no notikuma vietas, pēc kā kārtības sargi, pielietojot fizisku spēku, aizturēja pārkāpēju. Arī operatīvajā transportlīdzeklī persona uzvedās agresīvi – bļaustījās un spēra ar kājām pa durvīm.

Vēlāk izdevās noskaidrot minētās automašīnas īpašnieka kontaktus, kurš tika informēts par notikušo un ieradās notikuma vietā. Tāpat pēc laika ieradās Valsts policijas ekipāža, kura pārņēma darba notikuma vietā.

Saistībā ar notikušo Valsts policija uzsākusi izmeklēšanu par iespējamu zādzības mēģinājumu.

*Ilustratīvs attēls