Pēc valsts svētku uguņošanas Daugavā iekrīt divi jaunieši
Ilustratīvs attēls

Pēc valsts svētku uguņošanas Daugavā iekrīt divi jaunieši

18.novembrī pulksten 22.40 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par divām personām, kuras Andrejostā, iespējams, iekritušas ledainajos Daugavas ūdeņos. Laimīgas sagadīšanās dēļ pavisam netālu atradās divas Rīgas pašvaldības policijas motorlaivas, kuras iepriekš bija uzraudzījušas pasākuma norises vietu pilsētas kanālā. Likumsargi nekavējoties norīkoti uz notikuma vietu.

Aptuveni četru minūšu laikā abas motorpatruļas ieradās norādītajā vietā un uzsāka ūdenstilpnes apsekošanu. Pēc mirkļa sadzirdēti kādas meitenes palīgā saucieni. Tālumā pamanīta persona, kas bija pieķērusies pie stāvā krasta fendera. Kopīgiem spēkiem meitene iecelta laivā un nogādāta krastā, kur viņu sagaidīja mediķi.

Vienlaikus saņemta informācija, ka ūdenī sākotnēji iekritis meitenei pazīstams puisis. Savukārt nedaudz vēlāk atklājies, ka jaunā sieviete metusies ūdenī, lai viņu izglābtu. Tomēr jauneklis tā arī nav spējis noturēties virs ūdens un tumsā nozudis. Savukārt meitene pieķērusies pie pirmā rīka, lai pati noturētos virs ūdens.

Notikuma vietā atradās arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki. Diemžēl kopīgiem spēkiem jauno vīrieti tā arī neizdevās atrast. Meklēšanas darbi norisinājās līdz pulksten 2.00, savukārt nākošajā dienā darbus turpināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki. Puiša mirstīgās atliekas tika atrastas.

Izsakām līdzjūtību bojāgājušā radiniekiem.