Policija Pleskodālē līdz dzīvoklim pavada apmaldījušos 99 gadus vecu sievieti

Policija Pleskodālē līdz dzīvoklim pavada apmaldījušos 99 gadus vecu sievieti

Pirmdien, 9. janvārī, neilgi pirms pulksten 6.00 rītā Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu, ka Pleskodālē pie kādas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas atrodas apmaldījusies gados veca sieviete. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Zemgales pārvaldes ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi kāpņu telpas pirmajā stāvā sastapa kundzi gados, nama iedzīvotāju un policijas izsaucēju, kurš skaidroja, ka sievieti esot sastapis uz ielas un ar nama iedzīvotāju palīdzējis viņai ienākt kāpņu telpā. Tāpat no nama iedzīvotāja noskaidrojās, ka kundze esot viņa kaimiņiene un dzīvojot šajā kāpņu telpā, pēc kā tika pieņemts lēmums sievieti pavadīt līdz dzīvoklim.

Sieviete ar grūtībām pārvietojās un komunicēja, taču sarunas laikā noskaidrojās, ka viņa ir 99 gadus veca. Tāpat no viņas mobilā telefona izdevās iegūt dēla numuru, kurš tika sazvanīts un informēts par notikušo.

Lai pārliecinātos par sievietes veselības stāvokli, notikuma vietā ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, kura pieņēma lēmumu, ka sievietes hospitalizācija nav nepieciešama.

Pēc neilga brīža dzīvoklī ieradās kundzes dēls, kurš paskaidroja, ka māte nekad viena neesot gājusi ārpus dzīvokļa un uz nakti esot atstājis viņu dzīvoklī vienu, jo iepriekšējās dienas vakarā devies uz nakts maiņas darbu.

Pēc ārstu apskates un sarunas ar vīrieti kundze sveika un vesela nodota dēla aprūpē.

*Ilustratīvs attēls pixabay.com