Policija Ziepniekkalnā aptur kārtējo dzērājšoferi

Policija Ziepniekkalnā aptur kārtējo dzērājšoferi

Trešdien, 25. oktobrī, mirkli pēc pulksten 1.00 naktī, noslēdzot darbu ar kādu pārkāpēju Ziepniekkalnā, Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki pamanīja “Saab” markas transportlīdzekli, par kuru jau iepriekšējā dienā tika saņemta informācija, ka tā vadītājs, iespējams, vizinās alkohola reibumā.

Reaģējot uz situāciju, policijas darbinieki devās pakaļ automašīnai un vairākkārt deva rīkojumu to apturēt, līdz vadītājs to apturēja. Pie automobiļa stūres atradās kungs gados. Pārrunu laikā uzreiz radās pamatotas aizdomas, ka viņš ir krietni piemeties, lai gan pats sākumā to neatzina.

Pārbaudot vīrieša datus, papildus noskaidrojās, ka viņam nav derīgas tiesības.

Ņemot vērā situāciju, uz notikuma vietu tika izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu adresē. Kungam tika veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kas uzrādīja vairāk nekā divu promiļu spirta mākoni.

Par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav atbilstošas kategorijas transportlīdzekļa vadīšanas tiesību (transportlīdzekļa vadīšanas tiesības noteiktā kārtībā nav iegūtas vai ir atņemtas) un ja vadītājs atrodas alkohola reibumā, paredzēta kriminālatbildība ar automašīnas konfiskāciju.

*Attēls no notikuma vietas