Policija Ziepniekkalnā pieķer dzērājšoferi 2,51 promiles reibumā

Policija Ziepniekkalnā pieķer dzērājšoferi 2,51 promiles reibumā

Svētdien, 10. decembrī, mirkli pirms pulksten 22.30, patrulējot Ziepniekkalna apkārtnē, Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki pamanīja kādu “Audi” markas transportlīdzekli, kā vadītājs nepārliecinoši piedalījās ceļu satiksmē – pirms tramvaja sliežu šķērsošanas strauji palielināja ātrumu un pēcāk apstājās ceļa malā. Likumsargi nolēma apveicāties un devās pie vadītāja.

Sarunas laikā policistiem radās pamatotas aizdomas, ka vīrietis varētu būt alkohola reibumā, taču pats viņš to nevēlējās atzīt, apgalvojot, ka neesot neko dzēris. Uz jautājumu, kādēļ viņš pēkšņi ceļa malā apturēja automašīnu, vīrietis atbildēja, ka turpat dzīvojot un automašīnu tur atstājot vienmēr.

Ņemot vērā situāciju, uz notikuma vietu tika izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu adresē. Lūdzot uzrādīt vadītāja apliecību, vīrietis atzina, ka tā viņam esot atņemta. Tomēr, lai pārliecinātos par reibumu, policijas darbinieki vīrietim veica alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā, kas uzrādīja 2,51 promiles reibumu.

Par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav atbilstošas kategorijas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības un ja vadītājs atrodas alkohola reibumā ir paredzēta kriminālatbildība ar automašīnas konfiskāciju.

*Attēls no notikuma vietas