Policijas redzeslokā jau ceturto reizi nonāk sieviete par automašīnas vadīšanu bez tiesībām
Attēls no notikuma vietas

Policijas redzeslokā jau ceturto reizi nonāk sieviete par automašīnas vadīšanu bez tiesībām

1.decembrī pulksten 2.08 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Daugavpils ielas apkaimē, pamanīja ar ievērojamu sniega un ledus kārtu klātu Mazda markas automašīnu. No sniega kārtas automašīnai bija notīrīts vien neliels laukums uz vējstikla tieši pretī vadītāja vietai. Mirkli vēlāk policisti arī pamanīja to, ka auto vējstikls ir sadauzīts, kā arī automašīnai nav numura zīmes.

Likumsargi, izmantojot gaismas un skaņas signālus, spēkratu apturēja. Pie stūres sēdēja kāda sieviete, kura bez aicinājuma izkāpa no automašīnas. Vadītāja atklāja, ka viņai nemaz nav automašīnas vadīšanas tiesības. Turklāt viņa jau iepriekš vairākas reizes nonākusi policijas redzeslokā par automašīnas vadīšanu bez tiesībām. Policisti, pārbaudot transportlīdzekļa datus, atklāja, ka spēkratam nav iegādāta arī OCTA.

Pārrunu laikā sieviete mēģināja pamest notikuma vietu, tāpēc līdz Valsts policijas darbinieku ierašanās brīdim viņa ievietota operatīvā transportlīdzekļa pagaidu aizturēšanas nodalījumā.
Nedaudz vēlāk pārkāpēja nodota Valsts policijas darbiniekiem, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.