Policisti ar dažu dienu starpību atrod divus meklēšanā izsludinātus vīriešus

Policisti ar dažu dienu starpību atrod divus meklēšanā izsludinātus vīriešus

22.februārī pulksten 21.43 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš esot aizmidzis pie viena no Iļģuciema tirdzniecības centriem. Apstākļu pārbaudīšanai uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes ekipāža.
Apsekojot norādīto teritoriju, pamanīts aprakstam atbilstošs vīrietis. Pamatīgā skurbulī esošais kungs pēc alkohola krājumu papildināšanas bija nokritis uz zemes. Vīrietim uz sejas bija nobrāzums. Likumsargi piedāvāja izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, taču viņš no medicīniskās palīdzības atteicās.
Veicot personas datu pārbaudi, noskaidrots, ka viņš ir izsludināts meklēšanā kā bezvēsts pazudusi persona.
Pēc meklēšanas iniciatora norādījumiem vīrietis turpmāko procesuālo darbību veikšanai nogādāts tuvākajā Valsts policijas iecirknī.

Savukārt, 25.februārī, pulksten 23.10 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš pa logu režģiem rāpjas uz kāda nama Augusta Dombrovska ielā.
Norādītajā adresē policisti sastapa tikai izsaucēju. Ziņotājs skaidroja, ka aizdomīgais kungs, pamanot viņam pievērsto uzmanību, nokāpis un aizskrējis prom.
Apsekojot izsaucēja norādīto teritoriju, pamanīts aprakstam atbilstošs vīrietis, kas ātrā solī devās prom. Vīrietis panākts un apturēts. Pārrunu laikā viņš kategoriski noliedza, ka būtu rāpies ar logu režģiem. Veicot personas datu pārbaudi, atklājās, ka vīrietis ir izsludināts meklēšanā.
Pēc meklēšanas iniciatora norādījumiem no vīrieša noskaidrota nepieciešamā informācija, pēc kā viņš nogādāts dzīvesvietā.