Policisti Pārdaugavā aiztur bezpajumtnieku par iespējamu fotokameras zādzību

Policisti Pārdaugavā aiztur bezpajumtnieku par iespējamu fotokameras zādzību

Svētdien, 26. februārī, pulksten 18.40 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu par bezpajumtniekiem, kuri kādā pieturvietā Imantā iekāpa tramvajā un pa maršrutu devās Centra virzienā. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Kurzemes pārvaldes ekipāža.
 
Dodoties pa sabiedriskā transporta maršrutu, likumsargi pamanīja tramvaju, kura salonā sēdēja minētie bezpajumtnieki, pēc kā tika pieņemts lēmums viņus izsēdināt.
 
Viens no vīriešiem bija spēcīgā alkohola reibumā un nespēja patstāvīgi pārvietoties, tādēļ policisti, iepriekš pārbaudot datus, nolēma personu nogādāt patversmē. Tomēr, apskatot vīrieša mantas, plecu somā tika ievērota fotokamera un kvīts, kurā bija minēti citas personas dati.
 
Iztaujājot vīrieti, kas atrodas somā, viņš apgalvoja, ka somā atrodas viņa kamera, tomēr kvīts ar citas personas datiem radīja aizdomas, ka kamera varētu būt zagta.
 
Vēlāk ar “Facebook” starpniecību noskaidrojās, ka kameru tramvajā pazaudējusi persona, kuras dati bija minēti kvītī. Savukārt bezpajumtnieks mainīja versiju, apgalvojot, ka fotokameru atradis tramvajā un gribējis to nodot īpašniekam.
 
Ņemot vērā iespējamu zādzības faktu, vīrietis tika nogādāts Valsts policijas iecirknī tālāko procesuālo darbību veikšanai.
 
*Ilustratīvs attēls