Purvciemā pieķer iereibušu elektroskūtera vadītāju

Purvciemā pieķer iereibušu elektroskūtera vadītāju

Sestdien, 17.jūlijā, pulksten 00.44 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Purvciemā, pamanīja kādu elektroskūteri, uz kura atradās divi vīrieši. Likumsargi nolēma to pārbaudīt, kā arī atgādināt, ka uz tā atļauts atrasties tikai vienai personai.

Policisti, uzsākot sarunu ar abiem kungiem, sajuta no braucamrīka vadītāja spēcīgu alkohola smaku. Jautājot, vai pirms tā vadīšanas lietoti grādīgie dzērieni, vīrietis atzinās, ka pirms tam izdzēris trīs alus pudeles.

Līdz ar to uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas Ceļu policijas darbinieki. Drīz pēc tam veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka elektroskūtera vadītājs ir vairāk kā vienas promiles reibumā.

Policija atgādina, ka ar eletroskrejriteni un elektroskūteri vienlaicīgi drīkst pārvietoties tikai viena persona. Tāpat ar šiem braucamrīkiem ir aizliegts braukt alkohola reibumā. Par šādu pārkāpumu gan velosipēda vadītājam, gan arī elektroskrejriteņa un elektroskūtera vadītājam piemēro naudas sodu līdz 120 eiro.