Rīgā veidos jaunu RPP videonovērošanas centru Lēdurgas ielā

Rīgā veidos jaunu RPP videonovērošanas centru Lēdurgas ielā

Trešdien, 3. jūlijā, Rīgas dome atbalstīja ēkas atjaunošanu Lēdurgas ielā 26, kurā plānots izvietot Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centru.

Bijušai Rīgas 29.vidusskolas ēkai tiks veikta pārbūve ar lietošanas veida maiņu, pielāgojot to pašvaldības policijas videonovērošanas centra vajadzībām.

Projektā tiks veikti kompleksi ēkas pārbūves darbi, ieskaitot telpu plānojuma maiņu, lifta izbūvi, visu iekšējo un ārējo inženierkomunikāciju nomaiņu, energoefektivitātes uzlabošanas pasākumus – veicot logu nomaiņu, fasādes un jumta siltināšanu kā arī saules paneļu uzstādīšanu. Projekta gaitā paredzēta arī palīgēkas atjaunošana, jaunas taktiskās treniņu ēkas izbūve, kā arī tiks veikti teritorijas labiekārtošanas darbi, izbūvējot multifunkcionālo laukumu, skrejceļu un vingrošanas laukumus.

Projekta kopējais finansējums ir līdz 7 733 000 eiro, no kuriem valsts budžeta aizdevuma apmērs ir līdz 6 573 050 eiro, savukārt pašvaldības budžets sasniedz 1 159 950 eiro.

Rīgas pašvaldības Pilsētas attīstības departaments iesniegs projekta pieteikumu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā aizdevuma saņemšanai. Par projekta īstenošanu atbildīgā iestāde ir Rīgas pašvaldības Īpašuma departaments. Darbu pabeigšanas termiņš ir 16 mēneši no līguma spēkā stāšanās brīža.

Būvprojektu izstrādāja AS “Palast Architekts”, būvuzņēmējs ir piegādātāju apvienība “BCC Litana”, ko veido SIA “Baltic Construction Company (BCC)” un Lietuvas uzņēmums UAB “Litana ir Ko”.

 

Informāciju sagatavoja:

Rīgas pašvaldības Ārējās komunikācijas nodaļa