Rīgas pašvaldības policija atzīmē 33. gadadienu

Rīgas pašvaldības policija atzīmē 33. gadadienu

Otrdien, 26. septembrī, ar dievkalpojumu Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas baznīcā, ziedu nolikšanu pie Brīvības pieminekļa un svinīgo sanāksmi kinoteātrī “Splendid Palace” tika atzīmēta Rīgas pašvaldības policijas (RPP) 33. gadadiena.

Svinīgajā sanāksmē kinoteātrī “Splendid Palace” pašvaldības policijas darbiniekus uzrunāja un sveica RPP vadība, Rīgas domes vadība, tiesībsargājošo iestāžu pārstāvji un ārvalstu viesi. Tāpat ar apgalvojumiem tika godināti labākie darbinieki.  

Paldies ikvienam RPP darbiniekam par ieguldījumu sabiedrības drošībā! Mūsu prioritātes jau vairākus gadus ir nemainīgas. Pašvaldības policijas uzdevums ir koncentrēt visus resursus, lai nodrošinātu policijas darbinieku klātbūtni pilsētas publiskajās vietās un nekavējošu reaģēšanu uz iedzīvotāju izsaukumiem.

Paldies arī ikvienam viesim un sadarbības partnerim, ka bijāt mūsu svētkos kopā ar mums!

Rīgas pašvaldības policijas dibināšanas datums ir 1990. gada 26. septembris, kad Rīgas priekšpilsētās aizsākās pašvaldības (municipālās) policijas vienību formēšanās. No atmodas kustības kārtības sargiem veidojies RPP pamatsastāvs, kas tolaik bija 130 darbinieki. Pašlaik RPP strādā aptuveni 740 darbinieki.