Rīgas pašvaldības policisti pieķer 12 gadus vecu zēnu apzīmējam Bolderājas tilta balstus
Attēls no notikuma vietas

Rīgas pašvaldības policisti pieķer 12 gadus vecu zēnu apzīmējam Bolderājas tilta balstus

20.aprīlī pulksten 18.57 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pamanīja divus zēnus pie Bolderājas dzelzceļa tilta. Viens no viņiem ar krāsas baloniņu apzīmēja tilta balstus. Uz notikuma vietu norīkota tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes autopatruļa.

Likumsargi, apsekojot tilta apkārtni, sākotnēji zēnus neatrada. Tomēr, uzkavējoties netālu no notikuma vietas, pārkāpēji atgriezās, lai pabeigtu zīmējumu. Pilsētas videonovērošanas centra darbinieki, sniedzot norādes autopatruļas darbiniekiem, viņus aizveda līdz pārkāpējiem, kas izrādījās vien 12 gadus veci. Pēc bērnu apturēšanas noskaidrots, ka tikai viens no viņiem apķēpājis tilta balstus.

Likumsargi sazinājās ar zēna māti, kura informēta par atvases darbībām. Bērns aizvests uz dzīvesvietu, kur pieņemta liecība arī no mātes.

Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā pārkāpuma lieta, kuras laikā tiks izvērtētas ne tikai bērna atbildība notikušajā, bet arī vecāku.

Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka par ēkas bojāšanu ar zīmējumiem paredzēts administratīvais sods ir līdz 142 eiro, kā arī ēkas īpašnieks ir tiesīgs vērsties pret pārkāpēju ar prasību atlīdzināt radušos materiālos zaudējumus.