RPP piedalīsies Baltijas Drošības konferencē 2024

RPP piedalīsies Baltijas Drošības konferencē 2024

Rīgas pašvaldības policija (RPP) piedalīsies lielākajā drošības pasākumā Baltijā – “Baltijas Drošības konference 2024”, kas notiks ceturtdien, 11. aprīlī, ATTA Centrā, Rīgā. Pasākumā tiksies nozares profesionāļi un vadošie Baltijas un Eiropas uzņēmumi dažādās drošības jomās. Šī gada konferences tēma – Efektīva drošības pārvaldība.

RPP stendā Nr.98 konferences apmeklētāji varēs tikties ar policijas darbiniekiem, kā arī uzzināt par mūsdienīgiem risinājumiem sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanā galvaspilsētā, piemēram, videonovērošanas kameru izmantošanu un analītiku pārkāpumu fiksēšanā un novēršanā. Tāpat būs iespēja apskatīt RPP tehnisko un speciālo aprīkojumu, t. sk. dronus, kā arī policijas jauno operatīvo transportlīdzekli, laivu, kvadriciklu un glābšanas darbiem paredzēto aprīkojumu.

Konferences rīkotāji – Drošības profesionāļu asociācija norāda, ka viens no konferences rīkošanas galvenajiem virsmērķiem, ir sapulcēt dažādu drošības nozaru profesionāļus no Baltijas un Eiropas valstīm vienuviet, sniedzot nozares profesionāļiem iespēju dalīties ar savu pieredzi drošības nodrošināšanā dažādās tautsaimniecības nozarēs. Savukārt, konferences apmeklētājiem tā ir iespēja iegūt noderīgu un viegli izmantojamu informāciju, kā celt drošības līmeni savā organizācijā.

Plašāk par konferenci https://balticsecurityconference.lv/