Sieviete Teikā pamatīgā ķitē sēžas pie nomas auto stūres

Sieviete Teikā pamatīgā ķitē sēžas pie nomas auto stūres

Svētdien, 5. novembrī, mirkli pirms pulksten 2.30, patrulējot Teikas apkārtnē, Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki pamanīja kādu “Bolt Drive” transportlīdzekli, kura vadītāja nepārliecinoši piedalījās ceļu satiksmē, proti, vairākkārt ieslēdza un izslēdza tālās gaismas lukturus, kā arī, šķērsojot krustojumu, daļēji aizķēra ietvi. Likumsargi pieņēma lēmumu apturēt vadītāju, lai pārliecinātos, vai viņai viss ir kārtībā.

Pārrunu laikā no sievietes bija jūtama spēcīga alkoholam raksturīga smaka, tāpat bija redzams, ka automašīnas virsbūve ir apvemta. Vadītāja paskaidroja, ka gribējusi izpalīdzēt draugam un aizvest viņu mājās, jo viņi bijuši tādā reibumā, ka taksists atteicies viņus uzņemt kā pasažierus. 

Ņemot vērā notikušo, uz notikuma vietu tika izsaukti Valsts policijas darbinieki. Sievietei tika veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kas uzrādīja 2,11 promiļu reibumu.

Par transportlīdzekļa vadīšanu, ja izelpotā gaisa pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija pārsniedz 1,5 promiļu reibumu, paredzēta kriminālatbildība.

*Ilustratīvs attēls