VIDEO: Ar aculiecinieku palīdzību aizturēti divi garnadži
Ilustratīvs attēls

VIDEO: Ar aculiecinieku palīdzību aizturēti divi garnadži

30.jūnija vakarā pie Rīgas pašvaldības policistiem vērsās vairāki satraukti iedzīvotāji, kuri norādīja uz diviem aizdomīgiem vīriešiem. Personas pastāstīja, ka kļuvuši par zādzības aculieciniekiem. Kamēr divas jaunas meitenes bija devušās peldēties, abi kungi piegājuši pie viņu atstātajām mantās un sākuši rakņāties. Pēc tam, kad viens no vīriešiem bija paņēmis pāris mantas, abi devušies steidzīgi prom.

Netālu esošā ģimene, aizdomās par tikko notikušu zādzību, meitenes izjautājuši, vai viņām līdzi bijuši arī kādi pavadoņi, uz ko atbildēts noraidoši. Pēc brīža noskaidrots, ka nepazīstamie vīrieši no meiteņu mantām paņēmuši mobilo telefonu un ārējās uzlādes akumulatoru.

Viena no meitenēm caur savu mobilo telefonu pieslēgusies pie draudzenes nozagtā telefona, lai pēc GPS noskaidrotu garnadžu atrašanās vietu. Blakus esošie atpūtnieki piedāvājuši viņiem doties pakaļ gan ar velosipēdu, gan ar automašīnu. Sekojot norādēm, abi vīrieši ātri vien atrasti, turklāt garām tieši tanī brīdī braukusi Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.

Likumsargi abus vīriešus apturēja un lūdza uzrādīt savu mantu saturu. Drīz vien pie viena no vīriešiem atrasts gan nozagtais mobilais telefons, gan arī ārējās uzlādes akumulators.

Jāpiebilst, ka pēc neilga laika notikuma vietā ieradās arī abas meitenes, kuras savas mantas atpazina.

Aizdomās turamie nogādāti tuvākajā Valsts policijas iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.