Vīrietis Bolderājā alkohola reibumā konflikta laikā uzbrūk dzīvesbiedrei

Vīrietis Bolderājā alkohola reibumā konflikta laikā uzbrūk dzīvesbiedrei

Svētdien, 29. janvārī, neilgi pēc pulksten 15.00 Rīgas pašvaldības policija saņēma zvanu no sievietes, kura skaidroja, ka viņai esot zvanījusi meita, kura sarunas laikā pastāstīja, ka viņu Bolderājā sitot dzīvesbiedrs. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Kurzemes pārvaldes ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, kāpņu telpas durvis atvēra sieviete, kurai bija redzama brūce krūtīs, kā arī visas drēbes bija asinīs. Policisti ar cietušo devās uz dzīvokli, kur istabā uz gultas sēdēja sievietes dzīvesbiedrs.

Noskaidrojās, ka abas personas jau piecas dienas kopīgi lieto alkoholiskos dzērienus.

Sarunas laikā vīrietis skaidroja, ka nekas traks neesot noticis un viņa dzīvesbiedre pati esot kritusi, no kā guvusi miesas bojājumus. Savukārt sieviete teicās, ka dzīvesbiedrs viņu esot sitis ar dūrēm, taču nespējot paskaidrot, kā radusies brūce krūšu kurvī.

Ņemot vērā situācijas apstākļus, uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, kuras ārsti pēc apskates pieņēma lēmumu hospitalizēt sievieti.

Tāpat adresē ieradās Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā un uzsāka izmeklēšanu, kuras laikā tiks vērtēta miesas bojājumu smaguma pakāpe, lai precīzi kvalificētu nodarījumu.

*Ilustratīvs attēls