Vīrietis Juglā no daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas nozog velosipēdu un aizmūk

Vīrietis Juglā no daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas nozog velosipēdu un aizmūk

Otrdien, 4. oktobrī, neilgi pēc 22.00 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Juglā svešs vīrietis no kādas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas nozadzis velosipēdu un aizmucis. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Vidzemes pārvades patruļa.

Ierodoties minētajā apkaimē, likumsargi telefoniski sazinājās ar izsaucēju, kura aprakstīja zagļa vizuālo izskatu. Apkārtnes apsekošanas laikā policisti nepamanīja nevienu aprakstam līdzīgu personu.

Pēc mirkļa kārtības sargiem atzvanīja izsaucēja, kura paskaidroja, ka viņas vīrs uz ielas pamanījis un apturējis personu ar nozagto riteni.

Policisti devās uz norādīto adresi, kur sastapa divus vīriešus. Viens no vīriešiem atbilda izsaucējas aprakstam, otrs vīrietis stādījās priekšā kā izsaucējas vīrs un paskaidroja, ka nozagtais ritenis ir viņa sievas.

Pārkāpējs tika aizturēts un pārbaudīts. Pārbaudīšanas laikā kārtības sargi pie viņa atrada plastmasas pistoli, kā arī nazi.

Ņemot vērā notikuma apstākļus, 24 gadus vecais vīrietis ar nozagto velosipēdu tika nogādāts Valsts policijas Teikas iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai. Tāpat iecirknī ieradās izsaucējas vīrs, lai rakstītu iesniegumu par riteņa zādzību.

Pašvaldības policija atgādina, ka par svešas mantas slepenu vai atklātu zādzību soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

*Ilustratīvs attēls