Vīrietis Mīlgrāvī policijas klātbūtnē vicinās ar nazi

Vīrietis Mīlgrāvī policijas klātbūtnē vicinās ar nazi

Svētdien, 18. decembrī, pulksten 17.30 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kādas sievietes, kura skaidroja, ka viņas dzīvesbiedrs Mīlgrāvī alkohola reibumā agresīvi konfliktē un nevēlas pamest dzīvesvietu. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Ziemeļu pārvaldes ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargiem dzīvokļa durvis atvēra izsaucēja, kura skaidroja, ka dzīvesbiedrs viņu esot ietekmējis gan emocionāli, gan fiziski. Sieviete norādīja, ka blakus esošajā istabā guļ viņas dzīvesbiedrs, kurš policijas ierašanās brīdī uzvedās mierīgi, taču bija redzams, ka abas personas ir alkohola reibumā.

Sieviete vairākkārt apgalvoja, ka vēlas, lai vīrietis pamet dzīvesvietu, taču vīrietis sarunas laikā kļuva agresīvs un likumsargu klātbūtnē paņēma virtuves nazi, atvēzējot to izsaucējas virzienā, pēc kā policisti, izmantojot elektrošoka pistoli, atbruņoja agresoru un noguldīja uz zemes.

Aizturēšanas brīdī persona turpināja uzvesties agresīvi, lietojot cieņu aizskarošus vārdus, kā arī neskaidri runāja, apgalvojot, ka gribējis nodarīt pāri sev, nevis dzīvesbiedrei.

Ņemot vērā situāciju, notikuma vietā ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, kura pieņēma lēmumu vīrieti nogādāt Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā, pēc kā vīrietis mediķu un policistu pavadībā tika nogādāt medicīnas iestādē.

*Ilustratīvs attēls no pexels.com