image011.jpg

5.oktobrī neilgi pēc pulksten 20.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu aizdomīgu vīrieti Pļavniekos, kurš, ejot gar vairākām automašīnām, mēģina atvērt tām durvis. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.

Ierodoties norādītajā adresē, policisti pie kāda daudzdzīvokļu nama krūmiem pamanīja notupušos vīrieti, kas atbilda izsaucēja sniegtajam aprakstam. Aizdomās turamais rokās turēja auto magnetolu, no kura karājās vadi. Vīrietis, ieraugot policijas tuvošanos, ierīci iemeta krūmos.

Pieejot pie kunga, turpat krūmos pamanīti arī citi priekšmeti – skrūvgriezis, metāla stieple un cimds. Savukārt no viņa bikšu kabatām ārā karājās nazis un vēl viens skrūvgriezis. Uz vīrieša plauktām pamanīti asiņaini skrāpējumi. Aizdomās turamā aplūkošanas laikā atrastas arī knaibles, stikla sitamais āmurs un āmurs bez kāta. Jautājot par mantu izcelsmi, 39 gadus vecais vīrietis apgalvoja, ka visus priekšmetus atradis netālu esošajos krūmos.

Tikmēr otrs policists apsekoja apkārtni un pamanīja kādu “Volkswagen” markas automašīnu, kurai bija izsists stikls. Apskatot to tuvāk, pamanīts, ka tai ir izrauta automašīnas magnetola. Policisti pārbaudīja automašīnas datus un noskaidroja tās īpašnieku.

Cietušais sazvanīts un informēts par notikušo, kā arī lūgts ierasties notikuma vietā mantu atpazīšanai.

Pēc neilga laika cietušais ieradās notikuma vietā un atpazina izrauto auto magnetolu. Vienlaikus uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki turpmāko procesuālo darbību veikšanai.